Baştürk Finansal Danışmanlık olarak 3 ana kategoride hizmet veriyoruz.

Eğitim :  Eğitimlerimizde finansal okuryazarlığın artırılması amaçlanırken bu kapsamda piyasaların dinamikleri, işlem stratejileri, temel ve teknik analiz gibi geniş bir kapsam sunuyoruz. Eğitimlerimiz ile ilgili bilgi almak için basturkfd@gmail.com adresine mail atabilirsiniz.

Piyasa Raporu : Kurucumuz Rıdvan Baştürk piyasalar ile ilgili beklentilerini abonemiz olan yatırımcılarımız ile her sabah paylaşıyor. Bu piyasa raporunda güncel gelişmeler, piyasa beklentileri ve birçok enstrümana yönelik teknik analiz çalışması yer alıyor. Raporlarımız ile ilgili bilgi almak için basturkfd@gmail.com adresine mail atabilirsiniz.

Finansal Danışmanlık : Kurumsal ve bireysellere yönelik finansal danışmanlık ile, artık kurum ve şahıslar piyasalara daha güvenli ve geniş kapsamlı bakabilme fırsatını buluyorlar. Buradaki amaç günlük al-sat yerine gelecek sürece yönelik finansal planlama yapmaktır. Bunların yanı kurum ve şahısların risk algısına göre farlılık gösterecek şekilde orta ve uzun vadede portföy sepetinin oluşturulması konusunda danışmanlık hizmetimizden de faydalanabilirsiniz.